به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
ابزار
تغییر اندازه فونت:
  • اخبار

کارگاه آموزشی داستان نویسی در زنجان برگزار شد
دیروز کارگاه آموزشی داستان نویسی با حضور استاد جزینی در فرهنگسرای امام خمینی(ره) توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری انجمن ادبی اشراق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان زنجان این کارگاه یک روزه داستان نویسی با حضور استاد جزینی استاد برجسته ی کشوری در کارگاه آموزشی فرهنگسرای امام خمینی(ره) و با حضور 40 تن از داستان نویسان زنجان برگزار شد.

استاد جزینی در این کارگاه به ارائه ی اصول و قواعد داستان نویسی پراخت و چند تن از حاضرین در کارگاه  آموزشی داستان خود را قرائت کردند که آثارشان مورد نقد و بررسی قرار گرفت .

استاد جزینی در سال 1344 در روستای درچه اصفهان به دنیا آمد. مدرک فوق دیپلم روانشناسی با گرایش تربیتی را از دانشگاه شهید بهشتی گرفت و در رشته ادبیات فارسی تا مقطع کارشناسی تحصیل کرد . او «نویسندگی داستان کوتاه» را به شکل غیر حضور در دانشگاه ics آمریکا گذرانده است و طراح استاندارد مهارتی داستان نویسی و مدیر نخستین هنرستان داستان نویسی ایران می باشد که از آثار وی می توان به تابستان پر ماجرا  ، ایل بی سوار ، آب باد آتش، از حاشیه تا متن ، کتاب خرمشهر اشاره کرد.

شایان ذکر است ، شرکت کنندگان این کارگاه گواهینامه  آموزشی دریافت خواهند کرد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان زنجان
۸ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶