به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

کارگاه آموزشی داستان نویسی در زنجان برگزار شد

کارگاه آموزشی داستان نویسی در زنجان برگزار شد
دیروز کارگاه آموزشی داستان نویسی با حضور استاد جزینی در فرهنگسرای امام خمینی(ره) توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری انجمن ادبی اشراق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان زنجان این کارگاه یک روزه داستان نویسی با حضور استاد جزینی استاد برجسته ی کشوری در کارگاه آموزشی فرهنگسرای امام خمینی(ره) و با حضور 40 تن از داستان نویسان زنجان برگزار شد.

استاد جزینی در این کارگاه به ارائه ی اصول و قواعد داستان نویسی پراخت و چند تن از حاضرین در کارگاه  آموزشی داستان خود را قرائت کردند که آثارشان مورد نقد و بررسی قرار گرفت .

استاد جزینی در سال 1344 در روستای درچه اصفهان به دنیا آمد. مدرک فوق دیپلم روانشناسی با گرایش تربیتی را از دانشگاه شهید بهشتی گرفت و در رشته ادبیات فارسی تا مقطع کارشناسی تحصیل کرد . او «نویسندگی داستان کوتاه» را به شکل غیر حضور در دانشگاه ics آمریکا گذرانده است و طراح استاندارد مهارتی داستان نویسی و مدیر نخستین هنرستان داستان نویسی ایران می باشد که از آثار وی می توان به تابستان پر ماجرا  ، ایل بی سوار ، آب باد آتش، از حاشیه تا متن ، کتاب خرمشهر اشاره کرد.

شایان ذکر است ، شرکت کنندگان این کارگاه گواهینامه  آموزشی دریافت خواهند کرد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان زنجان
۸ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم اینجا کلیک کنید.