به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

اطلاعات هنرجویان خرمدره در سامانه اوقات فراغت ثبت و ساماندهی شد

اطلاعات هنرجویان خرمدره در سامانه اوقات فراغت ثبت و ساماندهی شد
اطلاعات 1300 نفر هنرجو شرکت کننده در کلاسهای اوقات فراغت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرمدره ساماندهی و ثبت شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرمدره در پی استقبال نوجوانان و جوانان از کلاسهای اوقات و فراغت تا کنون 1300 نفر از هنرجویان شرکت کننده در پایگاههای اوقات فراغت ثبت و ساماندهی شدند . تعداد پایگاههای زیر پوشش این اداره تعداد 20 کانون فرهنگی و هنری مساجد روستایی و شهری و 6 آموزشگاه  فرهنگی و هنری  و فرهنگسرای امام خمینی (ره) می باشد .

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرمدره علاوه بر تشکیل دوره های آموزشی فرهنگی و هنری برنامه متنوع مسابقات ، اکران فیلم ، اجرای تئاتر ، کنسرت های موسیقی و اردوهای درون استانی و برون استانی را برای پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان  در نظر گرفته است .

ایرج داودبیگی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرمدره نیز در این خصوص اظهار داشت:  شکل دادن به نحوه گذراندن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان بسیار مهم است و استفاده صحیح از اوقات فراغت هم بر زندگی فرد و هم بر جامعه تأثیر مثبت خواهد داشت، به همین جهت غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان به ویژه در ایام فراغت آنها از تحصیل، همواره عاملی بازدارنده برای پیشگیری از وقوع آسیب های اجتماعی تلقی می شود. و باید برنامه ریزیی اصولی در این خصوص انجام پذیرد .

۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۳۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم اینجا کلیک کنید.