به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

برگزاری مسابقه کتابخوانی در شهرستان ایجرود

برگزاری مسابقه کتابخوانی در شهرستان ایجرود
در آستانه هفته کتاب فراخوان مسابقه کتابخوانی به مناسبت گرامیداشت بیست و ششمین دوره هفته کتاب در شهر زرین‌آباد منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان، احسان پیشکاری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایجرود با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمیت بسط و گسترش فرهنگ کتابخوانی به ویژه در بین نسل جوان امروز، مسابقه کتابخوانی با عنوان "بصیرت حسینی" از کتاب " منزلت امام حسین (ع)" تالیف اسدا... محمدی نیا با موضوع  پیامهای اخلاقی، اعتقادی و زندگی سید الشهداء در این شهرستان برگزار می‌شود.

 وی ادامه داد: کسی که کتاب مطالعه کند دیدگاهش نسبت به دنیا عوض شده و با نگرش بهتر و آگاهانه‌‌تری به سراغ زندگی و حل مشکلات آن می‌رود و بی‌شک آرامش بهتری را تجربه خواهد کرد.

این مقام مسئول، هدف از برگزاری مسابقه کتابخوانی را "ترویج فرهنگ کتابخوانی، افزایش سطح دانش و بینش خانواده‌ها به ویژه جوانان، ارتقای فرهنگ عمومی و آگاهی‌های علمی فرهنگی، دینی و اخلاقی و رواج روحیه تحقیق و عادت به مطالعه در جوانان عنوان نمود.

گفتنی است شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است و مسابقه از پانزدهم الی سی ام  آبان‌ماه برگزار خواهد شد.

پیشکاری با تاکید بر اینکه برگزیدگان مسابقه به قید قرعه و به رسم یادبود، هدایایی دریافت خواهند کرد، از شهروندان علاقه‌مند خواست برای دسترسی به کتاب مسابقه و دریافت و ارسال پاسخنامه به دبیرخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایجرود مراجعه کنند.

 

۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم اینجا کلیک کنید.