به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

آسیب های اجتماعی«طلاق» در شهرستان خدابنده بررسی شد

آسیب های اجتماعی«طلاق» در شهرستان خدابنده بررسی شد
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خدابنده اقدام به برگزاری جلسه بررسی آسیب های اجتماعی (طلاق) مصوبه بند 5 شورای فرهنگ عمومی شهرستان خدابنده نموده است.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خدابنده؛ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خدابنده صبح روز دوشنبه 14 آبان ماه امسال اقدام به برگزاری جلسه بررسی آسیب های اجتماعی(طلاق) مصوبه بند 5 چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خدابنده نمود.

این جلسه با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، شهردار شهرستان و رئیس و کارشناس اداره بهزیستی شهرستان خدابنده برگزار گردید.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خدابنده با تشریح فلسفه برگزاری جلسه یادآور شد: در حال حاضر "طلاق" به عنوان مهمترین آسیب اجتماعی است که جامعه ما را فرا گرفته و روز به روز هم آمار آن در حال افزایش است.

گنج خانلو مهمترین دلایل افزایش طلاق را اعتیاد و یبکاری جوانان دانست و گفت: فصلی بودن کار در منطقه و عدم وجود شرکت های صنعتی و وجود قلیانسراهای متعدد در شهرستان عامل اصلی این پدیده شوم در این شهرستان است.

در ادامه اعضای جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند و تصمیماتی را برای مطرح سازی در پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی اتخاذ نمودند.

۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۱۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم اینجا کلیک کنید.