به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

حوزه موسیقی استان زنجان ساماندهی می شود

حوزه موسیقی استان زنجان ساماندهی می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه حوزه موسیقی استان زنجان ساماندهی می شود، گفت: برگزاری دوره های آموزش موسیقی در فرهنگسراها متوقف شده است تا افراد با مراجعه به آموزشگاه های موسیقی به دوره های خود ادامه دهند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، فاطمه کرباسی در جلسه ای با حضور انجمن موسیقی استان زنجان با اشاره به تاکیدات وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی مبنی تمرکززدایی فعالیت های فرهنگی و هنری، گفت: امسال جشنواره شکیبایی با عنوان آواها و سرودها و با موضوع حضرت زینب(سلام الله علیها) اجرا می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: انجمن موسیقی استان زنجان با ترکیبی از هنرمندان برجسته استان تشکیل شده است.

کرباسی با یادآوری اینکه اگر راهکاری برای ارائه مجوزبه هنرمندان موسیقی پیدا نکنیم، زمینه فعالیت های زیرزمینی شکل می گیرد، گفت: نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان حمایت از انجمن ها و سوق دادن به سمت قانونمند کردن آن است ولی افرادی به صورت غیراصولی از این راه منتفع شده اند که نمی توان این موضوع را نادیده گرفت بلکه باید حرکت را به سمتی برد تا مشارکت این افراد جلب شود.

وی با اشاره به اینکه حوزه موسیقی استان زنجان ساماندهی می شود، گفت: برگزاری دوره های آموزش موسیقی در فرهنگسراها متوقف شده است تا افراد با مراجعه به آموزشگاه های موسیقی به دوره های خود ادامه دهند.  

 

۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۳۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم اینجا کلیک کنید.