اخبار

دکتر حقیقی استاندار زنجان : افرادی که ماسک نمی زنند می‌دانند چه ظلمی در حق مردم می‌کنند؟؟

دکتر حقیقی استاندار زنجان : افرادی که ماسک نمی زنند می‌دانند چه ظلمی در حق مردم می‌کنند؟؟
حقیقی استاندار زنجان امروز در یازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان زنجان در سال ۹۹ با اشاره به موج سوم شیوع کرونا گفت : افرادی که از ماسک استفاده نمی کنند در حق مردم ظلم می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان امروز 16 مهر 1399، یازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان زنجان به ریاست استاندار زنجان و با حضور دکتر مرادی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، دبیری فاطمه کرباسی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان و کلیه اعضای شورای و اصحاب رسانه و شورای روابط عمومی های استان در سالن پیامبر اعظم استانداری زنجان تشکیل شد.
در این جلسه حقیقی استاندار زنجان ضمن تسلیت اربعین حسینی خاطر نشان کرد : به دلیل موج سوم شیوع کرونا امسال مراسم اربعین حتی به صورت نمادین هم برگزار نخواهد شد. 
 
وی با اشاره به توزیع ماسک یک‌هزار تومانی در فروشگاه‌های بزرگ گفت : صنوف در استفاده از ماسک باید اهتمام و دقت بیشتری داشته باشند.
این مقام مسئول با تاکید براینکه اصناف هم بایستی در محل کسب و کار خود به طور مرتب از ماسک استفاده کنند، بیان داشت: استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی بایستی به گفتمان غالب در بین اصناف تبدیل شود.
استاندار زنجان بر ضرورت تجدید نظر در نحوه اطلاع رسانی به مردم در موج سوم کرونا تاکید کرد و گفت: مردم باید بدانند که نمی توان با کرونا شوخی کرد از این‌رو با افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و در اماکن عمومی ماسک نمی زنند، به شدت برخورد خواهد شد.
 
وی همچنین با تاکید بر استفاده از بضاعت مردم در مقابله با کرونا، خاطرنشان کرد: امکانات بهداشتی که در اختیار مردم استان زنجان قرار می گیرد نسبت به سایر استان‌ها جایگاه بسیار بالایی دارد. 
حقیقی ادامه داد : ارتباط مدیران با رسانه و روابط عمومی‌ها، سایر مدیران و مردم باید به درستی برقرار شود و درکل ارتباط مدیران در حوزه ارتباط با روابط‌عمومی‌ها، رسانه‌ها، مردم و خودشان (سایر مدیران) باید تقویت گردد. 
وی تاکید کرد: ارتباط مدیران با مردم باید اصلاح و ارتباط درست برقرار گردد تا در جامعه آرامش ایجاد گردد. 
این مقام مسئول افزود: حل مشکلات و مسائل خبرنگاران و‌ اصحاب رسانه باید به عنوان یک اولویت در دستور کار مدیران و شورای اطلاع‌رسانی استان باشد.
حقیقی افزود: توزیع عادلانه آگهی‌ها اقدام خوبی است که باید به صورت مستمر صورت گیرد و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بر اجرای درست آن نظارت داشته باشد. 
 در ادامه جلسه فاطمه کرباسی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گزارشی از جلسات و مصوبات شورای اطلاع رسانی ارائه و محمدی سرپرست روابط عمومی اداره کل علوم‌پزشکی استان زنجان نیز گزارشی از روند اطلاع رسانی و نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستگاه‌های اجرایی ارائه نمود.
۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۲۰:۱۰

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.