اخبار

نهمین جشنواره صنعت چاپ استان زنجان برگزار شد

نهمین جشنواره صنعت چاپ استان زنجان برگزار شد
نهمین جشنواره صنعت چاپ استان زنجان، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، امروز 29 مهرماه نهمین جشنواره صنعت چاپ استان زنجان با حضور فعالان این صنعت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تالار اندیشه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار شد. 
در این برنامه فاطمه کرباسی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به شیوع کرونا و وجود محدودیت‌ها وتاخیر و تعویق در برگزاری برنامه‌ها و جشنواره‌ها  گفت: در سال‌های گذشته این جشنواره در زمان و مکانی مناسب برگزار شد؛ وامسال به دلیل شیوع کرونا و در جهت جلوگیری و رعایت پروتکل‌ها امروز و در تالار اندیشه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان و به صورت محدود امروز این جشنواره برگزار شد. 
کرباسی افزود: امروز همه ما  تا زمان تهیه دارو یا واکسن برای این بیماری مجبور به زندگی با این ویروس منحوس هستیم. 
وی با اشاره به بزرگترین آسیب این بیماری برای فرصت‌های شغلی خاطرنشان کرد: مجموعه های فرهنگی و هنری در این میان بیشترین آسیب‌ها در کل دنیا متحمل شده‌اند. 
این مقام مسئول ادامه داد:
باتوجه به پیشرفت‌های تکنولوژی در سطح جهان و کشور همه صنوف نیازمند انطباق خود با این پیشرفت‌ها می‌باشند و ما آمادگی خود را برای برگزار دوره‌ای آموزشی بخصوص در زمینه کار با سامانه ستاد برای چاپخانه داران اعلام می‌نمائیم. 
کرباسی در پایان برنامه تاکید کرد: ما در اداره‌کل آماده دریافت پیشنهادات کتبی همه عزیزان برای پیگیری از مراجع و سازمان‌های مرتبط هستیم. 
در ادامه برنامه ندرلو رئیس اتحادیه چاپخانه داران و چندنفر از مدیرعامل آن چاپخانه‌های استان درخواست‌ها و پیشنهادات خود را ارائه نمودند. 
لازم به ذکر است در پایان برنامه از منتخبین جشنواره تقدیر به عمل آمد. 
۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۲۰:۳۴

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.