اخبار

دواری بخش عکس سومین آفرین واره عاشورایی کلید خورد

دواری بخش عکس سومین آفرین واره  عاشورایی کلید خورد
داوری بخش عکس سومین آفرین واره عاشورایی با رویکرد محرم در دوران کرونا با حضور داوران کار خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره­ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان داوری بخش عکس سومین آفرین واره عاشورایی با رویکرد محرم در دوران کرونا امروز صبح 8  آبان ماه1399  در اداره ­کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان آغاز به کار نمود.

ایرج دواود بیگی معاون هنری و سینمایی اداره ­کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  گفت: این جشنواره با حضور عکاسان سراسر کشور در استان زنجان برگزار گردید.

وی افزود: از اهداف این جشنواره می توان به ترویج و اشاعه فرهنگ عاشورایی،تاکید بر آموزه های انسانی مذهب تشیع و مسلک امام حسین(ع) و جایگاه و تاثیر آن حضرت بر زندگی و اندیشه بشر امروز ، تثبیت جایگاه عکس در حوزه رسانه­ های دینی ، انعکاس اعتقادات، آیین و رسوم محرم استان زنجان در قالب عکس و نگاه خلاقانه به ابعاد مغفول و زوایای دیده نشده در آئین­ها و عزاداری و رسوم محلی محرم در استان زنجان اشاره نمود.

داودبیگی با اشاره به استقبال صورت گرفت از این جشنواره خاطرنشان کرد: 76 نفر با 725 اثردر این جشنواره شرکت و آثار خورد را به دبیرخانه این جشنواره ارسال نموده­اند.

این مقام مسئول افزود  داوری بخش عکاسی توسط علیرضا عطاریانی متولد مشهد دارای مدرک Mater  با در جه A از فدراسیون جهانی عکاسیFIAP-فرانسه ، کمال­الدین شاهرخ دارای درجه یک هنری(دکتری) از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حمیدرضا بازرگانی عکاس بین المللی انجام می­ گیرد.

۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.