اخبار

معرفی اعضای جدید انجمن موسیقی استان زنجان

معرفی اعضای جدید انجمن موسیقی استان زنجان
اعضای جدید انجمن موسیقی استان زنجان امروز یازدهم آبان ماه 1399 معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، امروز یازدهم آبان ماه 1399 با حضور فاطمه کرباسی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، معاون هنری و سینمایی، مسولین امور هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان و اعضای انجمن موسیقی استان زنجان، اعضای جدید این انجمن معرفی شدند.

در این جلسه فاطمه کرباسی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با تاکید بر نقش و جایگاه انجمن موسیقی استان در ترویج و اعتلای موسیقی استان گفت: باید با همکاری و همدلی به خدمت در عرصه موسیقی پرداخته و جایگاه موسیقی استان را ارتقاء دهیم.

ولی با اشاره به مشکلات موجود از جمله تحریم های ظالمانه و شیوع بیماری کرونا افزود: دنیا هموراه در حال تغییر است و افرادی می توانند موفقیت کسب نمایند که بتوانند خود را با این تغییرات تطبیق دهند و ما نیز باید توان تطبیق پذیری خود را بالا ببریم تا بتوانیم متناسب با این تغییرات به فعالیت خود ادامه دهیم.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد : وظیفه امروز ما حرکت از محیط و فضای واقعی به سوی فضای مجازی است.

فاطمه کرباسی ضمن اشاره به معرفی اعضای انجمن موسیقی از سوی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان ادامه داد : احکام این اعضا از سوی تهران صادر می‌گردد و فقط در انجمن های ادبی هم در سطح استان و هم در سطح کشور انتخابات برای انتخاب اعضا صورت می‌گیرد و اعضای سایر انجمن معرفی انتخاب می شوند.

در پایان جلسه اعضای جدید انجمن به شرح زیر معرفی شدند :

اعضای اصلی کیارش میرمحمدرضایی، فرشید امینی، سمیرا میس جابری، اصغر محمدی اعضای اصلی انجمن موسیقی استان و جاوید عباسی فلاح، علی سلامپور اعضای علی‌البدل انجمن موسیقی استان زنجان می‌باشند.

۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۹:۱۷

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.