اخبار

نمایشگاه مجازی "از پیله تا نور" سیده وحیده اکبریان؛ هنرمند ابهری

نمایشگاه مجازی "از پیله تا نور" سیده وحیده اکبریان؛ هنرمند ابهری
هفدهمین نمایشگاه مجازی از مجموعه نمایشگاه های هنرهای تجسمی انفرادی هنرمندان ابهر، با نمایش مجموعه آثار نقاشی های انتزاعی سیده وحیده اکبریان؛ هنرمند ابهری در فضای مجازی "نمایشگاه آثار هنرمندان ابهر" برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر، مجموعه نقاشی های سیده وحیده اکبریان، به تعداد 16 اثر به صورت نمایشگاه مجازی به نمایش درآمده است. سیده وحیده اکبریان کارشناس ارشد نقاشی از دانشگاه هنر تهران و کارشناس نقاشی از دانشگاه گیلان می باشد. برگزاری نمایشگاه نقاشی انفرادی در دانشگاه گیلان و حضور در چندین نمایشگاه گروهی از جمله دوازدهمین جشنواره فجر، هشتمین دوسالانه نقاشی ایران، گالری هوم تهران، پردیس سینما گالری ملت، گالری "او" رشت، اولین جشنواره تجسمی دانشجویی موزه امام علی (ع) و نمایشگاههای استان زنجان و تبریز و همچنین رتبه برتر هشتمین دوسالانه نقاشی ایران را در سابقه هنری خود دارد.

مجموعه نمایشگاه "از پیله تا نور" منتخبی از دو مجموعه هنرمند است. آثاری با سبک انتزاعی( آبستره) از مجموعه ی "کتیبه ها و نگاره ها" که به صورت نقوشی نیم برجسته و گاهی کاملأ برجسته با الهام از نقوش گیاهی و هندسی بنای گنبد سلطانیه که در گچ بری ها، کاشی کاری ها و آجرکاری های بنا بکار رفته و با شیوه ی ترکیب مواد روی چوب ارائه شده است و مجموعه "از پیله تا نور" نیز با سبک انتزاعی و تکنیک ترکیب مواد روی بوم به صورت مجموعه ای از پروانه هایی هستند که در مسیر رسیدن به مقام عشق، ابتدا در نور و آتش جانان فنا می شوند و بعد در عشق بقا می یابند.

 

مجموعه نمایشگاه های مجازی انفرادی هنرمندان شهرستان ابهر به صورت هفتگی در فضای مجازی کانال "نمایشگاه آثار هنرمندان ابهر" به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر جهت معرفی هنرمندان و آشنایی هنردوستان با آثار هنری به نمایش در می آید و این آثار از نظر زمانی، بدون محدودیت در دسترس علاقه مندان به هنرهای تجسمی می باشد.

۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۷

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.