اخبار

مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان عنوان کرد افزایش عمق دانش و اطلاعات با مطالعه کتاب

مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان عنوان کرد افزایش عمق دانش و اطلاعات با مطالعه کتاب
مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: کتاب‌ها یک منبع غنی از اطلاعات هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان فاطمه کرباسی در  گفتگو با خبرگزاری ایسنا زنجان در رابطه با اهمیت کتاب و هفته کتاب و کتابخوانی، اظهار کرد: کسب دانش یکی از بزرگترین دلایل مطالعه کتاب می‌باشد و با توجه بر اینکه کتاب‌ها یک منبع غنی از اطلاعات هستند، خواندن کتاب با موضوعات متنوع به عمق دانش و اطلاعات افراد می‌افزاید.
 
وی افزود: هفته کتاب و کتابخوانی نیز  بستری مناسب برای معرفی  و پرنگ نمودن نقش و جایگاه مطالعه در میان افراد جامعه و به خصوص در میان جوانان و نوجوانان که آینده‌سازان این کشور اسلامی هستند، است.
 
این مسئول با اشاره بر شعار امسال هفته کتاب و کتاب‌خوانی، تصریح کرد: با توجه به شعار امسال هفته کتاب و کتاب‌خوانی که "دانایی و مانایی"  می‌باشد برنامه‌هایی از سوی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار می‌گردد تا گامی برای افزایش و گسترش دانایی در استان زنجان برداشته‌باشیم.
 
مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، ادامه داد: تجلیل از خادمان نشر در استان، اهدای کتاب به موسسات فرهنگی، کتابخانه‌های عمومی و دستگاه‌های فرهنگی، اجرای مسابقه کتاب‌خوانی و نقد کتاب در فضای مجازی و اختتامیه دومین کتاب‌سال استان بخشی از برنامه‌های در نظر گرفته‌شده برای هفته کتاب و کتاب‌خوانی می‌باشد.
 
این مسئول با بیان اینکه بازدید از کتابفروشی‌های استان و اجرای طرح پاییزه کتاب ۹۹ نیز از دیگر برنامه‌های هفته کتاب و کتاب‌خوانی در استان زنجان می‌باشد، بیان کرد: طرح پاییزه کتاب ۹۹ نیز از ۲۴ تا ۳۰ آبان ماه در استان زنجان برگزار می‌شود که افراد طی این طرح می‌توانند با خرید کتاب تا سقف ۲۰۰ هزار‌ تومان ۲۰ درصد تخفیف دریافت کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: کتاب‌فروشی‌های پاتوق کتاب، شهر کتاب، منهاج، فرهنگان زنجان، کتاب‌کده فرهنگ، کتاب‌سرای سعادت در شهر زنجان و کتاب‌فروشی بهمن در شهرستان ابهر شامل طرح پاییزه کتاب می‌باشند.
۲۲ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۲۴

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.