اخبار

همکاری اصحاب فرهنگ و هنر لازمه غلبه بر مشکلات اقتصادی حاکم بر این قشر است

همکاری اصحاب فرهنگ و هنر لازمه غلبه بر مشکلات اقتصادی حاکم بر این قشر است
غیاثی مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با توجه به وضعیت کرونا و مشکلات اقتصادی حاکم بر بخش های مختلف کشور بالاخص در حوزه فرهنگ و هنری نیازمند همکاری اصحاب فرهنگ و هنر با مدیریت جدید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان هستیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، امروز 27 آبان ماه 1399 مراسم تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با رعایت پروتکل های بهداشتی و با ارتباط وبیماری در سالن اندیشه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار شد.

در این برنامه غیاثی مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: در پی درخواست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اسبق استان برای استعفاء از این مسئولیت، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با استعفای ایشان موافقت کردند.

علی غیاثی با بیان اینکه با محدودیت های زمانی برای انتخاب مدیر جدید اداره کل استان مواجه بودیم، گفت: برای انتخاب مدیرکل نیازمند زمان بیشتری بودیم از اینرو تصمیم بر این شد تا از ظرفیت احمدخانی به عنوان یکی از سابقه داران حوزه فرهنگ و کتاب به عنوان سرپرست در این اداره کل استفاده شود.

 

وی به سابقه مدیریتی آقای احمدخانی در زمینه کتابخانه های عمومی اشاره کرد و گفت: در دوره مدیریت وی در این سمت شاهد ساخت کتابخانه های متعددی به خصوص استفاده از ظریفت خیرین در ساخت کتاب‌خانه‌های عمومی در استان بودیم.

 

غیاثی ادامه داد: با توجه به وضعیت کرونا و مشکلات اقتصادی حاکم بر بخش های مختلف کشور بالاخص در حوزه فرهنگ و هنری نیازمند همکاری اصحاب فرهنگ و هنر با مدیریت جدید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان هستیم.

 

مدیرکل دفتر امور هماهنگی استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ظرفیت فرهنگی و هنری استان زنجان اشاره کرد و گفت: امید می رود با مدیریت جدید این مجموعه شاهد شکوفایی بیشتر پتانسیل های فرهنگی وهنری استان باشیم.

۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۲۰:۱۸

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.