اخبار

همدلی، همراهی و هدایت اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه، نیاز اساسی ارتقاء فرهنگ و هنر استان زنجان

همدلی، همراهی و هدایت اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه، نیاز اساسی ارتقاء فرهنگ و هنر استان زنجان
محمد ربیع احمدخانی سرپرست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: برای ارتقاء فرهنگ و هنر استان نیازمند همکاری، همراهی و همدلی همکاران، و همراهی، همدلی، هدایت و راهبری اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه هستیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، محمدربیع احمدخانی سرپرست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان امروز27 آبان ماه 1399 در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  با اشاره به اینکه خدمت به اصحاب فرهنگ و هنر در استان توفیق دوباره ای برای بنده بود، گفت: برای اینکه در این مسیر همچون گذشته موفق بوده و شاخص های فرهنگی استان را ارتقاء دهیم نیازمند همکاری و همدلی تمام مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هستیم.

 

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، هدایت و همراهی تمام اصحاب فرهنگ و هنر را لازمه ارتقاء بیشتر این شاخص ها خواند و یادآور شد: امید می رود شاهد رشد شاخص های فرهنگی و هنری استان در ادامه مسیر باشیم.

 

وی با تبریک هفته کتاب و کتابخوانی گفت: کتاب و قلم دو آفریننده ذوق و اندیشه هستند، دانایی و فرهیختگی، دانش و معرفت و کارهایی از این دست؛ دانش افزایی شمه ای از کارستان کتاب و ذوق پروری برگی از دفتر پربرگ آن است.

 

در ادامه کرباسی نیز با اشاره به اینکه در طول سال برنامه های متعددی در حوزه فرهنگ و هنر استان انجام شد، گفت: به دلیل امکان حضور در انتخابات سال آینده شورای شهر و روستا از سمت خود استعفا دادم.

 

مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به ارتقاء شاخص توسعه استان در بالا بردن مصرف تولیدات فرهنگی در این دوره  به عنوان یکی از دستاوردهای این اداره گفت: ارتقاء در مصرف کالاهای فرهنگی را مدیون همکاران و اصحاب فرهنگ و هنر هستم.

سوابق اجرایی احمدخانی :

- معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان

- مدیرکل امور کتابخانه های عمومی و رییس دبیرخانه انجمن استان زنجان

- مدیرکل توسعه کتابخانه ها و مشارکت های نهاد کتابخانه های عمومی کشور

- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان

- مدیرعامل انجمن خیریه کتابخانه ساز استان زنجان

- عضور شورای فرهنگ عمومی استان زنجان

- عضو انجمن کتابخانه های عمومی استان زنجان

- معاون اداره‌کل هماهنگی امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 

۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۲۰:۴۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.