اخبار

دومین جایزه کتاب سال استانی زنجان نیز به انتها رسید

دومین جایزه کتاب سال استانی زنجان نیز به انتها رسید
آثار برگزیده دومین دوره جایزه کتاب سال استانی زنجان انتخاب شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، در دومین دوره جایزه کتاب سال استانی زنجان، آثار در موضوعات ده‌گانه رده‌بندی و ارزیابی و انتخاب شدند.
 
در این دوره در مجموع ۸۸ عنوان‌ مورد ارزیابی قرار گرفت که بعد از داوری آثار در مرحله اول ۸ عنوان کتاب به مزحله دوم راه‌یافته و بعد از ارزیابی دقیقه و علمی هر اثر حداقل توسط دو نفر از داورام ۳ عنوان کتاب برگزیده و ۵ عنوان کتاب شایسته تقدیر انتخاب شدند.
 
با توجه به نتایج ارزیابی کتاب حوزه علمیه زنجان در گذر زمان، به تالیف ذکر‌الله محمدی زنجانی دابانلویی در حوزه دینی جزو آثار بگزیده در جایزه کتاب سال استانی زنجان است.
 
همچنین کتاب چکمه‌لی هاوا، تور کجه شعر تویلوسو، سروده ارشد نظری در حوزه ادبیات، کتاب روحانیت و اندیشه‌های چپ در ایرلن معاصر، تالیف محمد صدرا در حوزه جغرافیا نیز دو اثر دیگر برگزیده دومین  دوره از کتاب سال زنجان بودند.
 
همچنین کتاب‌های تفسیر قرآن کریم، سوره‌های حمد و بقره، بیانات مرحوم آیت‌الله محمد اسمعیل صائنی به کوشش هوشنگ خسروی در حوزه دین، کتاب روز‌های شیرین تولد نوزاد، تماس پوستی مادر و نوزاد و شیر‌دهی تالیف ناهید جعفری و رباب بیات در حوزه علوم پزشکی، خوش به حال او، مجموعه غزل سروده حسن خلجی در حوزه ادبیلت، جنگ به روایت لبخند، خاطرات احمد محمدی به نوشته سید الهه موسوی در حوزه دفاع مقدس و  قصه‌های حاج بابا نوشته وریا نیک‌منش در حوزه کودک و نوجوان نیز ۵ اثر شایسته تقدیر این دوره از کتاب سال زنجان هستند.
 
انتهای پیام
۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۲۱:۳۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.