بیانیه حریم خصوصی

قابل توجه بازدید کنندگان محترم

 

بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان را به اطلاع میرساند:

 تارنمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "ارسال و پیگری " مجهز می باشد. در این قسمت شما میتوانید مشکلات خود را از طریق مدیر کل پیگیری نمایید.

به محض اعلام درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

تارنمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

تارنمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  ، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری می‌کند. هم‌چنین لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دست‌رس در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  و وابستگان‌ش استفاده می‌کند. هم‌چنین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  فهرست مشتریانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ای‌میل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  استفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  رجیستر کرده باشید، یک کوکی به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

امنیت اطلاعات شخصی شما

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند. اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند .

تغییرات دراین بیانیه

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان  مطلع شوید.